Број на оглас: 3174335
Објавен на: 18.04.2019, 08:59
1 / 8

SE IZDAVA 2700m2 HALA.

По Договор Цената не е фиксна
Квадратура:
2700 m²

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Индустрија и Работилница

Вид на оглас: Се изнајмува


Halata e so minimalna visina od 5m maksimalna 8metri. Edinatvena vo Prilep i okolinata... tel.070-772-097.