Број на оглас: 3174092
Објавен на: 23.05.2019, 14:37
1 / 5

Xiaomi Mi A2 Lite kupen 13.02.2019

1 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Xiaomi
Модел:
Xiaomi Mi A2 Lite
Боја:
Black
Интерна меморија:
64 GB
РАМ меморија:
4 GB
Големина на екранот:
5,5 - 5,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


TEL IMA 4GB RAM I 64 MEMORIJA E KUPEN OD VIP SO GARANCIJA 24 MESECI KOPLET ZASTITA I OD NAPRED I OD NAZAT MASKA CENA VO VIP 13499IMA MESTO ZA DOGOVOR
DOGOVOR