Број на оглас: 3172842
Објавен на: 16.06.2019, 22:00
1 / 11

Poliranje na farovi, vrakajne na fabrickiot sjaj

10 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2010
Гориво:
Дизел
Километри:
80000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2020
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


🏁 Враќање на фабричкиот сјај, отстранување на наслаги и гребнатини.
➡ Повеќеслојно машинско полирање на фарови, штопови и навигациони екрани, со полимерна заштита.
"RIWAX" 🇨🇭
Повеќе информации на : 075-643-001
https://www.facebook.com/profile.php?id=100025147777922