Број на оглас: 3172767
Објавен на: 21.05.2020, 21:16
1 / 5

Delovi za Audi A4 1.9 TDI Aftomatik se stovi treba

1 €
Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
07.2020
Сила на моторот:
7 kw / 10 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Delovi za Audi A4 1.9tdi 131ks Aftomatik vo super sostojba ekstra ceni prakjame niz cela makedonija