Број на оглас: 3172684
Објавен на: 25.05.2020, 09:54
1 / 8

PRSKALKA VENTILATOR

449 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM PRSKACKA VENTILATOR NA TRKALA MOZE DA SE VIDE I PROBA TEL ZA KONTAKT 071-491-070.SPASO.