Број на оглас: 3172672
Објавен на: 15.09.2019, 11:33
1 / 6

Ciklon ( rasfrlac) PRODAVAM.

300 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM CIKLON RASTURAC NA TRKALA MOZE DA SE VIDE I PROBA VO SEKOE VREME TEL ZA POVEKE INFO.071-491-070.SPASO.