Број на оглас: 3171815
Објавен на: 13.02.2019, 21:20
1 / 2

TABLET "ST"

1.000 МКД
Марка:
Quart
Големина на екранот:
8" инчи

Категорија: Компјутери / Таблети

Вид на оглас: Се продава


Se prodava tablet ST kupen vo SETEC
ISPRAVEN