Број на оглас: 3171814
Објавен на: 13.02.2019, 21:19
1 / 2

SE PRODAVA LG 385 WIFI ISPRAVEN

14 € Цената не е фиксна 900 €
Марка:
LG
Модел:
385 wifi
Боја:
White
Интерна меморија:
2 GB
РАМ меморија:
До 0,5 GB
Големина на екранот:
До 4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava ispraven LG 385 IMA WIFI