Број на оглас: 3171813
Објавен на: 16.02.2019, 11:26
1 / 9

SE PRODAVAAT TELEFONI ITNOOO

20 € Цената не е фиксна 25 €
Марка:
Alcatel
Модел:
Idol 2
Боја:
Black
Интерна меморија:
8 GB
РАМ меморија:
2 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat telefoni so puknati ekrani
Cena za site 20evra