Број на оглас: 3171812
Објавен на: 21.02.2019, 09:46
1 / 3

SAMSUNG S-313 SOCUVAN

25 € Цената не е фиксна 30 €
Марка:
Samsung
Модел:
S313
Боја:
White
Интерна меморија:
4 GB
РАМ меморија:
1 GB
Големина на екранот:
4,1 - 4,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Samsung s-313 socuvan
Telefonot e ispraven. ITNOOO