Број на оглас: 3171779
Објавен на: 12.02.2019, 00:22
1 / 4

DAEWOO LANOS 1.5benzin 86 ks. 1998 god..

1.000 € Цената не е фиксна
Марка:
Daewoo
Модел:
Lanos
Година:
1998
Гориво:
Бензин
Километри:
300000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2019
Сила на моторот:
63 kw / 86 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


DAEWOO LANOS 1.5benzin 86ks. 1998 god...
DAEWOO LANOS 1.5benzin 86 ks. 1998 god..
Se prodava vo dobra sostojba so realni kilometri i so dobri gumi..
Na E-mail ne odgovaram..
Telefon za kontakt:076-351-900..