Број на оглас: 3171776
Објавен на: 12.02.2019, 00:11
1 / 7

Bandazi so novi gumi 5 x 130 255/55/18..

750 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Bandazi so cisto novi gumi Riken 5 x 130 255/55/18..
Odgovaraat za Audi q7 , Vw Toureg..
Bandaziete ne se krseni ne se farbani kako novi se..
Na E-mail ne odgovarame..
Telefon za kontakt:071-555-599...