Број на оглас: 3171658
Објавен на: 26.02.2019, 13:00
1 / 11

AUDI A4 (AVANT 2.5 V6 TDI GVATRO)

3.800 € Цената не е фиксна
Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2019
Сила на моторот:
132 kw / 179 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava AUDI vo top sostojba info na 072 208 225 Riste