Број на оглас: 3171642
Објавен на: 18.02.2019, 10:05
1 / 6

VW NEW BETTLE 1.9 TDI BG

По Договор
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
New Beetle
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црна
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
05.2019
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vw New Bettle
Kolata e registrirana servisirana bez niedna maana.
Smeneto
- Set Lamela Zamaec potisna ploca drug lager korpa.
- Set rebrast kais i linest kais
- Prednica komplet
- Ulje i site filtri
- Maf senzor
- 4 novi gumi
Moze da se vidi i proba vo sekoe vreme
Info na brojot
‭077588797‬
077588797
077588797