Број на оглас: 3171637
Објавен на: 16.02.2019, 20:47
1 / 5

vw passat 1.8 turbo

1.700 € 1.900 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
1999
Гориво:
Бензин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2018
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


vw passat 1.8 turbo,full oprema, kolata e so istecena registracija, poveke info na telefon