Број на оглас: 3171628
Објавен на: 26.02.2019, 13:00
1 / 5

ford fiesta 1.8 dizel

700 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Ford
Модел:
Fiesta
Година:
1994
Гориво:
Дизел
Километри:
15000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2019
Сила на моторот:
44 kw / 60 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


kolata e registrirana 18d servisirana smenet e kais , ulje,filter za nafta, za vazduh za ulje, novi gumu,nov akomulator i dobro e zacuvana