Број на оглас: 3171592
Објавен на: 18.02.2019, 22:11
1 / 7

Citroen Berlingo

2.100 €
Марка:
Citroen
Модел:
Berlingo
Година:
1997
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2019
Сила на моторот:
52 kw / 71 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Колата е многу сочувана, редовно сервисирана и одржувана, користена за домашни потреби, пали-вози.