Број на оглас: 3171544
Објавен на: 16.05.2019, 23:30
1 / 8

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI

6 €
Марка:
Opel
Модел:
Insignia
Година:
2011
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Каравани
Боја:
Жолта
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
11.2019
Сила на моторот:
160 kw / 218 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


kolata e vo odlicna sostojba taze servisirana kompletno realna kilometraza uvezena e od swicarija carineta na bg tablicki 2.0 cdti automatik navigacija ksenon svetla fabricki moze da se proba i vidi sekoe vreme samo ima mala zabeleska na gepekot se gleda na slikata