Број на оглас: 3171505
Објавен на: 11.02.2019, 19:14

Baram dolmar 116

1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Вид на оглас: Се бара


Baram da kupam motorna pila dolmar 116 neispravna za delovi broj za kontakt 078445993