Број на оглас: 3171214
Објавен на: 18.02.2019, 15:13
1 / 12

AUDI A4 1.9TDI 2001G

3.500 € Цената не е фиксна 3.600 €
Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2019
Сила на моторот:
96 kw / 131 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audi a4 1.9tdi 131ks 5 brzini
2001g
Odlicno socuvano
Servisirano
Rebrest i site zategaci
Limest kais i zategac
Ule i filtri
Bukvalno bez maana
Stegnato kamen na prednica
Cena 3600e
078236950
BEZ ZAMENI VE MOLAM