Број на оглас: 3171097
Објавен на: 11.02.2019, 13:54
1 / 8

Delovi za frontera 2.0 benzin

1 €
Марка:
Opel
Модел:
Frontera
Година:
1997
Гориво:
Бензин
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
88 kw / 120 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Set potisna lamela
Dolna pumpa kumplug
Bombina so kabli
Kapacki za predniot
Nadvoresna benzinska pumpa
Maf senzor komplet so filter kutijata i
posebeno uste eden
Plinski ured dizna sistem