Број на оглас: 3171072
Објавен на: 11.02.2019, 13:25
1 / 7

VW Golf 4 1.9 TDI 1999 god TAXI

1.750 € Цената е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
1999
Гориво:
Дизел
Километри:
300000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2019
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e registrirano do 06/2019 god.Motor i menjac vo dobra sostojba(potrebni se mali korekcii)Rebrasti kais smenet so vodna,ulje i filtri smeneti...