Број на оглас: 3170912
Објавен на: 15.03.2019, 20:15
1 / 2

Toshiba Satellite C670 PERFEKTEN I3 6 giga RAM

9.990 МКД Цената е фиксна
Производител:
Toshiba
Xaрд диск HDD:
500 GB
РАМ Меморија:
6 GB
Модел на процесор:
Intel Core i3
Тип на хaрд диск:
HDD
Големина на екран:
17 инчи и поголеми

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Laptopot e zver so 6giga ram 500giga hard disk,dvd rezac golem Ekran 17inh i3 mnogu brz procesor plus Ima instalirano windows 10 so licenca MOBILEN 079 242 731