Број на оглас: 3170688
Објавен на: 15.03.2019, 22:43
1 / 5

Се продава стан во Охрид настрог центар

По Договор Цената не е фиксна
Број на соби:
2
Квадратура:
53 m²
Греење:
Струја
Спрат:
3 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Стар
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Година на градба:
2000
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Повеќе од 3 паркинг места
Ориентација:
Североисток
Адреса:
бул.Туристичка

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Се продава стан во центар на бул.Туристичка спроти Охридска Банка зграда Пејчијаре
53м2
комотен, многу солидна и чиста зграда,
голема тераса
со чист имотен лист
може и наместен
цена по договор
тел за контакт
071 235 280