Број на оглас: 3170677
Објавен на: 16.03.2019, 02:17
1 / 3

Huawei p9 lite

5.400 МКД
Марка:
Huawei
Модел:
Huawei p9 lite
Боја:
Black
Интерна меморија:
16 GB
РАМ меморија:
3 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Huawei p9 lite so 3 giga ram, mnogu dobro zacuvan kako nov bez nitu edna grebnatinka. Moze zamena so moja doplata