Број на оглас: 3170663
Објавен на: 18.05.2019, 10:42
1 / 1

СТАН во Св.Николе

1 €
Број на соби:
3
Квадратура:
1 m²
Греење:
Друго
Спрат:
1 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Не
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Повеќе од 3 паркинг места
Ориентација:
Југозапад

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Се продава стан во Св. Николе на ул. Пионерска бр.53. Станот е во зградата наспроти црквата во центарот на градот. Нова градба, енергетски ефикасна, наместен.
Цена на лице место.

Барајте на viber +40756534588

Инфо 070/23-99-45 Дејан Стојчевски
Инфо 070/23-99-45 Дејан Стојчевски
Инфо 070/23-99-45 Дејан Стојчевски