Број на оглас: 3170343
Објавен на: 12.02.2019, 20:06
1 / 6

Messina klasicna gitara 4/4 moze zamena

4.000 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Gitarata e odlicna.moze zamena za akusticna so metalni zici ili elektricna u bilo kakva sostoj ba.