Број на оглас: 3170302
Објавен на: 16.03.2019, 00:42
1 / 3

Audi A6 1.8, 1998

2.700 € 2.800 €
Марка:
Audi
Модел:
A6
Година:
1998
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2019
Сила на моторот:
92 kw / 125 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava benzin-plin, vo super sostojba, servisirano, registrirano, so zelen karton, 4 celicni bandasi 15"ki so michelin, + 4 alu bandasi 16"ki so michelin