Број на оглас: 3170216
Објавен на: 15.02.2019, 13:11
1 / 12

Opel Astra G

999.999.999 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
1998
Гориво:
Бензин
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2019
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Hitno
Opel astra 1.4 16v benzin
EcoTech motor so rebrast kais
1998 god
Reg
Full Servisirana
Moze da se vidi i proba vo sekoe vreme
Inf na tell 070 850 991
075 500 161