Број на оглас: 3170079
Објавен на: 10.02.2019, 15:01
1 / 8

Ford galaxy fila 2.0 cdti 7 sedista viber +41754224746

5.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Ford
Модел:
Galaxy
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2020
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo CH na redovni tabli vo besprekorna sostojba mnogu zacuvana moze da ja spustam so site davacki plateni do registracija
Ford galaxy gila 2.0 cdti 7 sedista
Novi gumi zimski i letni so al.bandasi parking kamera so radio povrzana senzori greaci vo sedista kuka i mnogu oprema
Tel.viber +41754224746