Број на оглас: 3170029
Објавен на: 17.03.2019, 12:28
1 / 12

SEAT LEON 1.9 TDI 105 KS 2010 god.

6.500 €
Марка:
Seat
Модел:
Leon
Година:
2010
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2019
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Seat leon 1.9 tdi 105ks
Realna kilonetraza 189000 km so servisna kniska
Full oprema
Klimatronik
Greaci na sedista
El.naprozori i retrovizori
Orginal radio so navigacija
Zatemneti stakla so ats