Број на оглас: 3169841
Објавен на: 04.03.2021, 20:37
1 / 4

Se prodava kuka

180.000 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
8
Квадратура:
220 m²
Број на спратови:
3 спрата
Греење:
Дрва
Дворна површина:
380 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Реновирана
Опрема:
Празен
Број на балкони:
Повеќе од 5 балкони
Број на бањи:
3
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Гаража
Ориентација:
Југозапад
Адреса:
Plitista

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kuka vo naselba plitista,na odlicna lokacija, na 5 min od pazar,carsija,bolnica,avtobuska stanica,marketi znaci se e blisku.
Kukata ne e lepenka i izleguva na dve ulici, so golemo dvorno mesto i napred i nazad.znaci za ziveenje ima 220 m2 i dvorno mesto 380m2.

Ve molam samo seriozni kupci so seriozni ponudi.
Kontakt 072422753