Број на оглас: 3169622
Објавен на: 02.08.2020, 08:44
1 / 8

Izrabotka na Gips karton i Abrit

5 €

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Молери гипсери фасадери

Вид на оглас: Се продава


Izrabotka na gips karton tavani pregradni dzidovi abrit gletuvanje belenje opsivki i ostanato

kontakt tel: 078-435-114
kontakt tel: 078-435-114
kontakt tel: 078-435-114