Број на оглас: 3169561
Објавен на: 30.07.2019, 21:01
1 / 6

AUDI A4 103 kw 140 ks - 8 ventilski motor EURO 4

По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црвена
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
11.2019
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Audi a4 TDI , 2005 godina so klimatronik , Euro 4
so 8 ventilski motor so edna bregasta, 103 kw , 140 ks .