Број на оглас: 3169507
Објавен на: 22.03.2019, 13:47
1 / 2

Benziska pumpa za punto

1.500 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Fiat
Модел:
Punto
Година:
1995
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
15000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2018
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ispravna 078342431