Број на оглас: 3169419
Објавен на: 19.02.2019, 18:06
1 / 10

Zacuvan avtomobil

3.799 € Цената е фиксна
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
E 270
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2019
Сила на моторот:
125 kw / 170 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo mnogu dobra sostojba i dosta zacuvana.