Број на оглас: 3169409
Објавен на: 19.04.2019, 09:27
1 / 12

FORD FIESTA 1.4TDCI 2006 GOD. 🇮🇹

3.000 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Ford
Модел:
Fiesta
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2018
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


FORD FIESTA 1.4TDCI 2006 GOD.
-UVOZ ITALIJA 🇮🇹.
-FULL OPREMA :KLIMA, ABS, SRS, PROZORI NA STRUJA, CENTRALNO SO 2 KLUCA, FABRICKO CD SO KOMANDI NA VOLAN, 100% PRVA FARBA, 100%ORIGINALNI KM.
- PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA.
💶3000💶
071251474