Број на оглас: 3169400
Објавен на: 18.02.2019, 09:35
1 / 12

OPEL CORSA D 1.3 CDTI 2007 GOD. 🇮🇹

3.700 € Цената не е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
Corsa
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2018
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


OPEL CORSA D 1.3 CDTI UVEZENA OD ITALIJA. PLATENO SE DO REGISTRACIJA.