Број на оглас: 3169356
Објавен на: 24.02.2019, 13:00
1 / 12

SUZUKI GRAND VITARA / 4X4 / 1,9

8.600 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Suzuki
Модел:
Grand Vitara
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2019
Сила на моторот:
190 kw / 258 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SUZUKI GRAND VITARA 4X4 / 1,9

-Регистриран до 10/2019 + зелен картон;
-Комплетно сервисиран (02/2019);
-Електроника на стакла, врати со централно отклучување;
-5 врати;
-5 брзини;
-Команди на волан;
-Темпомат;
-Греач на седишта;
-Клима;
-Радио;
-ABS, ESP;
-Кука;
-Кровна багажна оригинална конструкција;
-ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА-