Број на оглас: 3169191
Објавен на: 14.02.2019, 17:36
1 / 11

Audi A4 registirano cela godina so zelen karton

По Договор Цената не е фиксна 4.100 €
Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
20000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2019
Сила на моторот:
96 kw / 131 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Audi A4 registirano so zelen karton ful oprema zatemneni stakla so ates napraveno komplet servis pred 20 iljadi smeneto korpa lamela i zamaec,rebres kais vodna pumpa
Zvonete na viber ne sam vo mk 078 316 572