Број на оглас: 3169181
Објавен на: 18.02.2019, 18:24
1 / 6

Odlicna kola za vo grad so mala potrosuvacka!!

700 €
Марка:
Renault
Модел:
R 5
Година:
1990
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2019
Сила на моторот:
40 kw / 54 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo ispravna sostojba bez nikakov vlog vo nea. Imam dosta i rezervni delovi za nea. Za po detalni informacii na 077524996.... 077524996... 077524996... 077524996!!