Број на оглас: 3169120
Објавен на: 09.02.2019, 14:48
1 / 7

Fender Stratocaster 1978 USA

1.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Вид на оглас: Се продава


Se prodava redok primer na orginal Fender
Srat USA od '78 godina...slikite kazuvaat mnogu poveke ...samo za vistinskite gitaristi.....070555804.