Број на оглас: 3169053
Објавен на: 15.06.2019, 15:36
1 / 1

klima za frami na voda

4 МКД

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Oдгледување на животни

Вид на оглас: Се продава


klima za farmi na voda trosi 300vati struja na saat kapacitet edna zadovoluva 120m2
+38971967005