Број на оглас: 3169044
Објавен на: 10.07.2019, 11:41
1 / 3

prodavam kuka na dva sprata kaj postata krusarsko maalo

65.000 € Цената не е фиксна
Број на соби:
5
Квадратура:
110 m²
Број на спратови:
1 спрат
Греење:
Дрва
Дворна површина:
370 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Стара
Опрема:
Наместен
Година на градба:
1962
Година на реновирање:
1962
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Исток
Адреса:
22 ri oktomri 81 petrovdenska

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


kukata e vo solidna sostojba vednas vseliva so terasa, banja, parking mesto na odlicna lokacija
070 392 953 Lence
078 440 o75 Branko