Број на оглас: 3169021
Објавен на: 09.02.2019, 13:02
1 / 12

Skoda Octavia 1.9 TDI

1.700 € Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Skoda
Модел:
Octavia
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2019
Сила на моторот:
81 kw / 110 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Skoda Octavia 1.9 TDI full oprema 2000g 110ps broj kontakt: 070981201