Број на оглас: 3169013
Објавен на: 25.06.2019, 09:19
1 / 11

GOLF 1.9 TDI EKSTRA

4.350 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2018
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


GOLF 1.9 TDI 2004 god klima .ful oprema.77 kw odlicen socuvan registriran do 5.2020 god