Број на оглас: 3168901
Објавен на: 18.02.2019, 10:06
1 / 12

TOYOTA COROLLA CERSO 2.2D4D 2005GOD!!!!

4.200 € 4.299 €
Марка:
Toyota
Модел:
Verso
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2019
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks
Avto EM
Eftim Sprostranov 46 b
Кисела Вода, Скопје

Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


TOYOTA COROLLA VERSO 2.2D4D 2005GOD REGISTRIRANA DO 10.2019 SO ZELEN KARTON VOZILOTO E VO ODLICNA SOSTOJBA PROVERKA KADE SAKATE!!!!! VOZILOTO IMA NAPRAVENO KOMPLETEN SERVIS SO SITE FILTRI...


-KOMANDI NA VOLAN
-ELEKTRIKA NA STAKLA I RETROVIZORI
-SERVO VOLAN
-KLIMATRONIK
-2KLUCA
-PARKING SENZORI
-CENTALNO SO DALECINSKO
-TCR OFF
-SRS, ABS
I TN.....LOKACIA: BUL.BORIS TRAJKOVSKI (PRVOMAJSKA SPROTI SUPER TINEX I RAMSTOR)..