Број на оглас: 3168878
Објавен на: 12.02.2019, 10:08
1 / 1

Форматизер (кројач) - RK6132YII

1 € Цената е фиксна
RADEK - МАШИНИ ЗА ОБРАБОТКА НА ДРВО
Населба Влае (позади Макпетрол)
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Вид на оглас: Се продава


➡️ Најпродаван производ во RADEK за 2018 година.

🔀 Проверете зошто!

✔️Лизгачка маса (3.20) со хром челични лагери.
✔️Прецизна и цврста површина.
✔️Конструкција тешка 750 кг.

✅ RADEK е препознатлив бренд од доменот на машини за обработка на дрво и плочест материјал и е синоним за производи со исклучителен квалитет, најсовремена технологија, стручна поддршка и редовна контрола на производите.

✔️ ПРЕМИУМ БРЕНД!
✔️ ПРЕМИУМ ПОДДРШКА!
✔️ ПРЕМИУМ СОРАБОТКА!

🏢 Локација на изложбен салон: Населба Влае
🚛 Бесплатна испорака!
✅ Можност за плаќање на рати!

www.radek.com.mk
☎️ 070 215 994

Потврден огласувач
 RADEK - МАШИНИ ЗА ОБРАБОТКА НА ДРВО (претпријатие)