Број на оглас: 3168666
Објавен на: 12.02.2019, 17:59
1 / 9

Gradn Cheroke 4.0 benzin plin

5.300 € 5.500 €
Марка:
Jeep
Модел:
Grand Cherokee
Година:
2000
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
140000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2019
Сила на моторот:
130 kw / 177 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Dzipot e so plin i
E mnogu socuvan redovno servisiran Od oprema poseduvat klima koza greaci na sedista idr bez zameni