Број на оглас: 3168663
Објавен на: 21.02.2019, 08:54
1 / 4

TELEFON ALKATEL U3 (2018) NOV !!!

2.500 МКД Цената е фиксна 3.000 МКД
Марка:
Alcatel
Модел:
U3 (2018)
Боја:
Black
Интерна меморија:
4 GB
РАМ меморија:
1 GB
Големина на екранот:
До 4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


-ALKATEL U3 (2018) NOV SO DVE GODINI GARANCIJA.
-SO TELEFONOT DOAGA KOMPLETNO PAKOVANJE.
-TELEFONOT RABOTE NA SITE KATICKI.
-BEZ ZAMENI !!!